Belge

Betsat Belge


giriş

Betsat sitesi üye olan şahıslardan, hesap doğrulama işleminde, hesap onay işleminde Betsat belge anlayışı kapsamında belge talep etme hakkına sahiptir. Üyelerin kurallara uygun davrandığını ortaya çıkarmak amacıyla, bu yönde bir uygulama gündeme getirilmiştir. Ancak bu ifade yanlış değerlendirilmemelidir. Her üyeden her işlem karşılığında, mutlaka ayrı ayrı belge talep edilmesi şeklinde bir uygulama yoktur. Bu yazı içeriğinde neden belge talep edilir? Nasıl karşılanır? Belge güvenliği sağlanır mı? Gibi tüm soruların karşılığını bulacaksınız.

Betsat Belge Talebi Gerekçeleri

Öncelik tahmin edeceğiniz gibi, yasal yaş sınırının ortaya çıkarılmasıdır. Betsat sitesinde hesap açmak isteyen bir şahıs, 18 yaşında ya da 18 yaşın üzerinde bulunmalıdır. Herkes kendine ait bir tane hesap açmalı ve eşit hizmet anlayışı doğrultusunda hareket etmelidir. Hile anlayışı gündeme getirilmemeli ve getirilmeye çalışılmamalıdır. Her üye sadece ve sadece kendine ait hesaplar ile ya da kartlar ile para yatırma ve para çekme işlemi yapmalıdır. Bir başka şahsın adına ait kart ve hesapların kullanılması mümkün değildir. Bunların ortaya çıkarılması amacı ile belge talebi gündeme gelebilir.

Betsat Belge Talepleri Nasıl Karşılanır?

Bir bildirim aldığınızda, Betsat belge talebi şeklini bir bildirim aldığınızda, önce hangi belgelerin istendiğini dikkatli bir şekilde okumalısınız. İstenen belgeleri resmi anlamda geçerli olacak şekilde temin etmeli ve bu belgeleri fotoğraf yani resim formatına çevirmelisiniz. Bu uygulamayı da yaptıktan sonra, toparladığınız belgeleri kendi elektronik posta adresiniz üzerinden kullanıcı adınızı da belirtmek suretiyle, Betsat sitesinin müşteri hizmetlerine göndermelisiniz. Gönderim yapacağınız elektronik posta adresi [email protected]  olacaktır. Sadece bu adrese belge gönderim işlemini yapmalısınız. Belgeler üzerinde oynama, düzeltme yapılmamalı ve okunur bir şekilde hazırlanan belgeler, elektronik posta ile gönderilmelidir.

Betsat Belge Göndermek Güvenilir mi?

Betsat belge talebi ile karşılaştığınızda, bu talebe katılım sağlamalısınız. Hesap askıya alma, hesap dondurma, hatta üyelik iptal işlemi ile karşılaşmak istemiyor iseniz, belgeleri göndermeniz tavsiye edilecektir. Gönderdiğiniz belgeler açısından güvenlik tereddütü yaşamanıza da gerek yoktur. Belgeler SSL  ile koruma altına alınacaktır. Siz ve Betsat müşteri hizmetleri haricinde, üçüncü bir şahısa belge aktarımı yapılmayacaktır.