Betsat Müşteri Hizmetleri

Betsat sitesinin müşteri hizmetlerine ulaşma konusunda kullanabileceğiniz farklı seçenekler bulunmaktadır. Betsat müşteri hizmetleri anlayışına baktığınızda alternatif seçenekler ile Türkçe dil desteğinde görüşme şansının yaratıldığını göreceksiniz. Kullanabileceğiniz bölümler, betsat canlı destek hattı, WhatsApp uygulaması, betsat elektronik posta adresleri, betsat sms uygulaması ve betsat sosyal medya hesapları olacaktır.

Betsat Canlı Destek

Müşteri hizmetleri anlayışının en önemli parçasını, betsat canlı destek uygulaması meydana getirmektedir. Ana giriş sayfasını açtığınızda ve sayfanın sol alt köşesine baktığınızda, sarı renkli bir buton olduğunu göreceksiniz. Buradan kullanıcı bilgileriniz ile Türkçe dil seçeneğinde görüşme gerçekleştirebilir. Her konu hakkında yardım talebini gündeme getirebilirsiniz.

Betsat WhatsApp

Betsat sitesinin müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirme konusunda tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir tanesi, betsat WhatsApp uygulamasıdır. İrtibat için ihtiyaç duyacağınız cep telefon numarasını, betsat yeni giriş adresi ile açacağınız ana sayfanın sol alt köşesindeki, yeşil renkli buton üzerinden elde edebilirsiniz. Seçim işlemini gerçekleştirdiğiniz anda, ekranlara yeni bir sekme açılacak, irtibat telefon numarası yayınlanacak ve WhatsApp üzerinden mesaj gönderme seçeneği aktif hale gelecektir.

Betsat Sosyal Medya Hesapları

Betsat müşteri hizmetleri anlayışında duyuruların yapılması, güncellemelerin aktarılması, güncel spor haberlerinin bildirilmesi, yeni giriş adresinin paylaşılması gibi konularda, kullanılan seçenek, betsat sosyal medya hesapları olarak belirlenmiştir. Bu sitenin kendine ait orijinal Facebook hesabı bulunmaktadır. Bu sitenin kendine ait orijinal Instagram hesabı bulunmaktadır. Her türlü duyurunun bölüm üzerinden yapıldığı görülecektir. Betsat sitesinde ayrıca tek taraflı iletişim ya da duyuru anlayışında kullanılan diğer bir seçenek, betsat sms uygulaması olarak hazırlanmıştır.

Sms uygulaması yine aynı şekilde, güncel duyuruların üye olan şahısların cep telefon numaralarına kesintisiz bir şekilde Türkçe dil seçeneğinde gönderilmesi anlamına gelmektedir. İstediğiniz gün istediğiniz saat rahatsız olmanız durumunda, canlı destek hattı ile görüşme gerçekleştirebilir ve rahatsız olduğunuzu düşündüğünüz betsat SMS uygulamasını, iptal edebilirsiniz. Tüm iletişim seçenekleri WhatsApp uygulaması ya da sosyal medya hesapları, canlı destek hattı ya da mail adresleri ve ya sms uygulaması, 7 gün 24 saat boyunca aktif olarak kullanılmaktadır. Bütün seçeneklerde kusursuz bir Türkçe dil seçeneğinin geçerli olduğu görülmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın