Betsat Neden Adres Değiştiriyor

Mavi ve lacivert renk tonlarında hazırlanmış bir tasarım ile karşınıza çıkan betsat markasının, Türkiye pazarında oldukça sık bir şekilde adres değişikliğine gittiği, betsat yeni giriş adresi ifadesi ile kullanıcıları, sadece Türkiye’deki kullanıcıları karşıladığı görülmektedir. Türkiye dışında herhangi bir ülkede bu yönde bir uygulama bulunmamaktadır. Peki betsat neden adres değiştiriyor? Adres değişikliğinin gerekçelerini, sitenin yasal özellikleri ve sitenin Türkiye’de kabul edilmeyen bazı hizmet ve limitleri olarak farklı gruplara ayırmak mümkün olacaktır. Bu özelliklerini değiştirmediği, Türkiye’de yasalara uygun davranmadığı müddetçe, orijinal adresi üzerinden hizmet vermesi vermeye devam etmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Betsat Şirketi Adres Değişiklik Gerekçesi mi?

Betsat sitesinin arkasında, kuran ve işleten bir limited şirket yer almaktadır. Ticari anlamda uluslararası pazar tarafından kabul edilmektedir. Şirketin isminin Poligon Entertainment N.V olduğu görülmektedir. Bu şirket Hollanda Antilleri üzerinde bulunmak ile birlikte, ticari özelliklerinin Türkiye’de kabul edilmemesi, verdiği hizmetlerinde Türkiye pazarında engellenmesi anlamına gelecektir.

Betsat Lisans Belgesi Adres Değişiklik Gerekçesi mi?

Türkiye’de bahis hizmeti ve Türkiye’de şans oyunları konusunda hizmet vermek isteyen herhangi bir şirketin ya da sitenin, Türkiye’de kurulmuş bir şirketin bünyesinde bulunması ve Spor Toto teşkilat başkanlığı üzerinden lisans belgesi alması gerekecektir. Betsat sitesine baktığınızda, 1668 numaralı lisans belgesinin, buna aykırı olacak şekilde Hollanda Antilleri oyun komisyonu üzerinden alındığı görülmektedir. Bu yüzden kabul edilmeyecek, engelleme, kapatılma kararı gündeme gelip, adres değişikliği yapılacaktır.

Betsat Hizmetleri Adres Değişiklik Gerekçesi mi?

Betsat neden adres değiştiriyor? Sorusunun diğer bir karşılığını da, online hizmetlerin bazı seçenekleri meydana getirmiştir. Bu seçeneklerin içerisinde blackjack olarak isimlendirilen oyun türleri, baccarat olarak isimlendirilen oyun türleri, rulet olarak isimlendirilen oyun türleri bulunmaktadır. Ayrıca Betsat tombala oyun seçeneği, slot oyun seçenekleri gibi oyunlarda, para ile oynanan oyun türleri arasında yer almaktadır. Betsat sitesi gerçek hesaplar ve gerçek paralar ile oyunlar konusunda hizmet vermekte ve oyunlardan para kazanma şansını sunmaktadır. Türkiye’de bu tip oyunların ya da herhangi bir oyun seçeneğinin para ile oynatılması yasaklandığı ve betsat sitesi bu konuda hizmet verdiği için engellenmekte ve adres değişikliği kaçınılmaz bir gerçek olmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın