Kayıt

Betsat Kayıt


giriş

Lacivert, kırmızı, beyaz renklerde hazırlanmış bir tasarım ile karşınıza çıkan Betsat sitesini kullanabilmeniz için, gerçek anlamda kullanım imkanına sahip olabilmeniz için, Betsat Kayıt işlemini gerçekleştirmelisiniz. Türkiye’de yaşıyor olmanız, Türkiye ip adresleri ile siteyi kullanmaya çalışmanız hiç önemli değildir. Karşılaşacağınız tek problem giriş sorunu olacaktır. Ancak bu konuda da şirketin almış olduğu tedbirler nedeni ile problemin hızlı bir şekilde ortadan kaldırıldığı görülmektedir. Kayıt işlemi en fazla 5 dakika içerisinde tamamlanacak ve sizlere ait bir Betsat hesabı meydana getirilip, online hizmetler tarafınıza sunulmaya başlanacaktır.

Betsat Kayıt Şartları

Ana ekran üzerinde bulunan bölüm üzerinden hareket edip, Kayıt işlemine başlamadan önce, başvurunun olumlu sonuçlanabilmesi için belirli şartları sağladığınızdan emin olmanız, yani görmeniz gerekmektedir. 18 yaşında olmak zorundasınız ya da 18 yaşın üzerinde bulmak zorundasınız. Üye olmaya çalıştığınız ikametgah adresi üzerinden, üye olmaya çalıştığınız ip adresi üzerinden daha önce herhangi bir hesap açma işlemi yapılmamalıdır. Aynı soy isme ait aile fertleri üzerinden, daha önce herhangi bir şahıs tarafından hesap açma işlemi yapılmamış olmalıdır. Site kaynaklı Betsat üyelik iptal işleminin gerçekleşmemiş olması gerekecektir. Bu basit şartlar ile birlikte, hemen Kayıt işlemine ana ekran üzerinden başlayabilirsiniz.

Betsat Kayıt Nasıl Yapılır?

Önce Betsat yeni giriş adresi Betsat52 ile siteyi açacaksınız. Bu adres kapatılmış ise, yeni adresi üzerinden hareket etmek suretiyle ana pencereyi kullandığınız cep telefonları, tabletler ya da bilgisayar ekranına yansıtacaksınız. Açılan sayfanın üst bölgesine doğru baktığınızda, kırmızı renkli kayıt ol butonu ile karşılaşacaksınız. Buradan yapacağınız seçim işlemi, karşınıza küçük bir üyelik kayıt belgesi çıkaracaktır. Adım adım boş kutuları doldurup, sonraki butonu aracılığı ile ilerleyeceksiniz. En son belgeyi doldurup gönderdikten sonra, Betsat Kayıt süreci tamamlanacak ve tarafınıza bir aktivasyon linki gelecektir.

Betsat Kayıt Ücreti Ve Belge Talepleri

Betsat Kayıt anlayışında ücret talebi yoktur, belge talebi yoktur. Üyeliğin açılması, başvurunun tamamlanması, aktivasyon linkinin gelmesi, hesabın kullanılması gibi tüm konularda herhangi bir şekilde sizlerden para istemez. Üyeliğin aktif hale getirilebilmesi için, belge talebi ile de karşılaşmayacaksınız. Kuralları okuduğunuzu, yaş sınırında bulunduğunuzu kabul edip taahhüt ettiğiniz için, belge talebi gündeme gelmez.